"Kui 10. klassis õppides ühe nädala jooksul leidsid teise klassi õpilased ühe ülespoonu orienteerumisrajalt ning 8. ja 11. klassi kaks õpilast sooritasid enesetapu, siis oli justkui kogu kool ühe tumeda pilve all. Sellist olukorda ei soovi ma aga ühelegi perele, sõbrale, koolile... Ei kellelegi!" - Merili Ginter, Huggy looja

Praegu on vaimse tervise mure suurem
kui eales varem.   

"Kui ma vaatan sotsiaalministeeriumi seireuuringut ja noorte inimeste vaimse tervise tulemusi, siis need näitavad, et 15.–24. eluaastani noortest pooled on tundnud depressiooni märke, 72 protsenti kurdab vaimse tervise kurnatust." - Liina Kersna, haridus- ja teadusminister (allikas: ERR)

Aeg on tegutseda. Nüüd ja praegu.

Selleks oleme loonud aktsioonide sarja "Kas ikka...?!", mille käigus kogume raha, et toetada lapsi ja noori, kes vajaksid abi ning keda Huggy eneseanalüüsipäeviku abil aidata. Iga annetatud 10 euro kohta jõuab 1 Huggy päevik abivajava lapseni. Laekunud toetuste eest viime läbi Eesti Lastepsühholoogide Ühingu ja Marienthali Kliiniku lastepsühholoogide päevikud just nende noorte hingedeni, kes vajavad praegusel perioodil palju abi.

Alumist nuppu valides saad ise valida, mitu last soovid aidata ning sel määral mis mahus annetada. Seejärel saad juba Eestisiseste pangalinkide abil mugavalt oma panuse teele panna.
ANNETAN

Sulle on tänulikud nii lapsed, nende pered, sõbrad kui ka lastepsühholoogid.