Meie oleme Merili ja Kätyn.

Kes me aga täpsemalt oleme?

Merili on Tartust pärit noor, kes õpib Tartu Ülikoolis turundust ja finantsjuhtimist ning toetab juba neljandat aastat noorte arengut organisatsioonis Changemakers. Gümnaasiumis algatas ta heategevusprojekti ning toetas diabeeti põdevaid lapsi ja noori 100 000 euro kogumisega. Merili on ka uhke vanim õde kuuele.

Kätlyn on pärit väikesest kohast nimega Karksi-Nuia. Hetkel tegutseb juba mitmeid aastaid noorteorganisatsioonis Changemakers ning on Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustiku juhatuse liige. Ta on lõpetanud gümnaasiumi hõbemedaliga ning bakalaureuse- ja magistriõppe cum laude. Kätlyn on ka väike maailmarändur - ta on sõitnud jalgrattal üle 11 000 km ja elanud 8 kuud looduses, et avastada maailma ja iseennast.

Miks me Huggy lõime?

Kasvasime üles suurema osa lapsepõlvest nii, et vanemad olid eemal või polnud neid üldse. Mõlemad püüdlesime selle poole, et teha oma perekonda uhkeks, soovides olla täiuslikud. Oleme korduvalt läbi põlenud, sest pole suutnud iseendale aega võtta.

Mida rohkem hakkasime päevikuid täitma ja oma mõtteid kirja panema, mõistsime, et saame ise valida, milliseid emotsioone rohkem tunneme ning millist elu tahame elada. Päeviku pidamine viis mõtteni, mis aitas raskustega toime tulla ning süstis meisse usku, et kõik on võimalik.

See üks mõte on: “Ma usun iseendasse!”

Soovime toetada laste ja noorte enesearengut, innustada neid ja aidata neil enda rõõme ja muresid analüüsida. Soovime, et me kõik julgeks ennast avastada ja armastada. Soovime, et astuksime igaüks väikeseid samme, et hakata endasse uskuma.

tutvu päevikutega